top of page
linak kapı detay hhc.jpg

Radyo Terapi Bölümü 
Linak Kapı Montaj

HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK OLARAK İKİNCİ EL SÖKÜLMÜŞ VEYA SIFIR LİNAK ODAKAPISI MONTAJ İŞLEMİ 

43253gtb_edited.png

ÜRETMİŞ OLDUGUMUZ VEYA ELİNİZDE BULUNAN LİNAK KAPILARI İSTERSENİZ REVİZYON İŞLEMİNDEN GEÇİREREK GÜÇLENDİRME

BOYAMA

HAREKET SİSTEMLERİ YENİLEME

 SONRASI İSTENİLEN ALANA GARRANTİLİ BİR ŞEKİLDE MONTAJ İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

MEVCUT MONTAJ YERİNE NAKLİYE TAŞIMA İŞLEMİDE SUNUYORUZ

                           Radyoterapi Bölümü Linak Kapı Montaj

Radyoterapi bölümü linak kapı montaj, çeşitli materyaller eşliğinde hazırlanır. Üstün performansı ve korumalı yapısı açısından kapıların üretiminde hassas davranmak gerekmektedir. Üst düzey işlevi ile birçok farklı özellik ortaya koyan linac door ürünleri, aynı zamanda insanların tedavileri üzerinde yüksek performans sunmaktadır. Genel olarak radyasyonla çalışılan birçok alana uyumlu bir form sergileyen bu kapılar, özel materyal içeriği açısından dikkat çekmektedir. Ağır ve hafif metal taşıyan kurşun malzemesi radyasyonun kapı dışına aktarılmasını engellemekte bununla birlikte oda içinde oluşan enerjiyi sürekli olarak bir döngüye sokmaktadır. Bu sayede işlem uygulama esnasında oldukça kolay ve istenen performansın oluşturulması açısından linak kapılar, geniş kullanım alanları oluşturmaktadır. Birçok hastalığın tedavisi ve röntgen çekimleri için kullanım sağlanan odalarda son teknoloji ile geliştirilen bu kapı ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Radyoterapi Bölümü Linak Kapı Montaj Korumaları

Radyoterapi bölümü linak kapı montajı, bir kapının üzerinde uygulanan birçok kurulum ile destekleyici ürünleri sunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan materyal desteği açısından farklı uygulamalar sergilenmektedir. Üreticileri tarafından son teknoloji ile hazırlanan bu kapılar, yüksek verim ve güvenli kullanım alanları sağlayarak radyasyonun oda içinde kalmasına yardımcı olmaktadır. Kozmik radyasyondan korunma ile ışınların kapı dışına aktarılmasını engellemekte bununla birlikte oda içinde oluşan enerjiyi süreklilik sağlamaktadır. Radyoterapi bölümünde linak kapı sayesinde oluşan yüksek işlev, istenen performans ortaya koyarken pek çok hastalığın tedavisi açısından kolay röntgen çekmek ve doğru sonuç alma imkanı sunulmaktadır. Linak kapılar, yüksek işlevi ile üst düzey sergilemekte bununla birlikte mekanik çalışmalar eşliğinde performans yansıtmaktadır. Zırhlı radyasyon kapıları, materyal kalitesi ile birçok radyoterapi merkezine uyum sağlayarak eşsiz formu açısından işlev ortaya koymaktadır.

Radyoterapi Bölümü Linak Kapı Montaj Çeşitleri

Radyasyon ile sürekli olarak uğraşan uzmanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu kapı ürünleri, çeşitli şekil ve amaçlarda risk alınarak kullanım sağlamaktadır. Radyoterapi merkezler yüksek X ışınlarına maruz kalarak birçok kişi üzerinde zarar oluşturmaktadır. Bu sebeple kullanılan kapı ve cihazların oldukça güvenlik sağlaması gerekmektedir Özel olarak üretilen linac kapı montaj, birçok farklı alanda zırh kurallarına uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Kullanımı ile hasta ve uzmanlar açısından büyük oranda koruyuculuk oluşturmakta aynı zamanda özelliklerine göre radyasyon kapısı montajı, kullanım materyaline bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geniş merkezler yaygın olarak tercih edilen kapılar üstün performansı ve potansiyeli ile birçok kişinin tedavisine yardımcı olmaktadır.

Linak kapı montaj çeşitleri;

  • Ağır ve hafif metal içeren kapı montaj

  • Kozmik kapı montaj

  • Kurşun kapı montaj

  • Hermetik kapı montaj

  • Linak kapı montaj

  • Koruyucu kurşun kaplama montaj

Radyoterapi Bölümü Linak Kapı Montaj Uygulamaları

Linak kapı montaj uygulamaları, birçok farklı teknik sistem eşliğinde kolay kurulum sağlamaktadır. Özel materyaller ile desteklenen kapılar radyasyon bulunan ortamlara uyumlu formu ile geniş bir uzman kitleye hizmet oluşturmaktadır. Işınların yüksek açısından bulunan oda içinde yüksek performans oluşturulurken radyoaktif etki sayesinde enerji döngüsü sergilenir. Linak kapılar içinde kullanılan kurşun materyali, özel kurulumu ve düzeni ile kapının dışına çıkmasını engellemektedir. Radyoterapi odası kapı montajı, kolay ve pratik uygulamalar eşliğinde belirli bir plan içinde yapılmaktadır. Radyoterapi bölümü linak kapı montajında, birbirinden farklı uygulama ortaya konulmaktadır. Düzenli bir uygulama sağlanarak montaj yapılan kapılar, radyoterapi bölümü açısından oldukça verim oluşturmaktadır. 

Kapı montaj uygulamaları;

  • Kapı montaj planlama

  • Kapı montaj düzenleme

  • Kapı montaj tasarımı

  • Kapı montaj kullanım alanları ve merkezlerine bağlı olarak yapılmaktadır.

bottom of page