top of page
Clinac-iX5 - Kopya.jpg

HHC Medikal Mühendislik

Hakkımızda

10 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip yönetim kadrosu ile radyoterapi sektöründe uzun yıllara dayanan faaliyet ve deneyim birikimi sonucunda 2019 yılında kurulan HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK, radyoterapi alanında ''Lineer Hızlandırıcılar'' konusunda Türkiye başta olmak üzere çevre ülkelerde radyoterapi cihazları için bakım, onarım, montaj, yedek parça değişimi ve teknik servis hizmeti vermektedir.

HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK müşterilerine projenin ihtiyaçlarına göre sıfır/ikinci el çevre ekipmanları, 
Chiller, Ups, Kurşun Kapı, Elektrik Dağıtım Panoları, Mahal Hazırlıkları dahil projenin doğru ve sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesi sürecinde sürdürülebilir çözümler ve destek hizmetleri sunmaktadır.

HHC medikal mühendislik türkiye , dünyanın dört bir yanındaki saglık kuruluşlarına  uygun fiyatlı, yüksek kaliteli yenilenmiş ve kullanılmış radyasyon onkolojisi ve tanısal görüntüleme ekipmanı çözümleri sağlayarak milyonlarca hastanın kaliteli sağlık hizmetlerine erişimini artırıyor.

Uzman Kaynak

Yatırımınız ve hastalarınız için en kaliteli ekipmanı seçmenize yardımcı olmak için 10 yılı aşkın deneyimimizden yararlanıyor ve sektördeki uzmanlığımızı paylaşıyoruz.

Kaliteli Tıbbi Ekipman

En geniş ikinci el, yenilenmiş radyasyon tedavisi ve radyoloji görüntüleme ekipmanı, aksesuar ve yedek parça seçeneklerinden faydalanabilirsiniz

 Baştan Sona Çözümler

Sevkiyat, teslimat, kurulum, eğitim ve servis dahil olmak üzere sürecin her adımında size yardımcı olacak eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz

Özel İş Ortağı

Baştan sona sizinle birlikte çalışan özel bir proje yönetim ekibi ile proje boyunca gerçek bir ortak olacağız.

Misyonumuz

Misyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki sağlık kuruluşlarınnın hastalarının hayatlarını iyileştirmek ve kurtarmak için gereken ekipman ve kaynakları güvence altına almasına yardımcı olmaktır.

İşbirliği

Ekip çalışması ve işbirliği ortamını teşvik ediyoruz. Kolektif zekanın gücüne inanıyoruz ve bunu müşterilerimiz için en iyi çözümleri yaratmak için kullanıyoruz.

Bütünlük

Dürüstlük, güven ve bağlılık yaptığımız işin temelidir. Zorlu durumlarla karşılaştığımızda “tecrübe ve deneyimimizle bir yolunu bulur” çıkarız ve başkalarına her zaman saygılı davranırız.

Duyarlı

Ne yapacağımızın söylenmesini beklemiyoruz, bunun yerine zorlukların üstesinden gelmek ve sorunları çözmek için inisiyatif alıyoruz. Müşterilerimize aciliyet ve önem duygusuyla yanıt verir ve her zaman beklentileri karşılamaya çalışırız.

Hesap Verebilir

Her birey performansından sorumludur ve iyileştirmeler yapmak için kendimizi ölçeriz.

Yenilikçi

Sürekli olarak müşteri çözümlerimizi, işimizi ve kendimizi geliştirmek için yeni yollar arıyoruz.

bottom of page