top of page
unnamed (1).jpg

Radyo Terapi Bölümü  Çevresel Ekipman Temini

TECRÜBE VE DENEYİMLERİNİ PROFESYONEL OLARAK KANITLAMIŞ OLAN EKİPLERİMİZ İLE YILLARIN VERDİĞİ UZMANLIK ALANI RADYO TERAPİ CİHAZLARI OLAN HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK KUSURSUZ OLARAK HİZMET VERMEKTE

43253gtb_edited.png

HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK olarak radyoterapi bölümü gereksimleri olan çevresel ekipmanları sıfır ve ikinci el olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

sadece cihaz temini değil radyoterapi bölümü gerekli olan tüm cihaz ve envanteri sağlıyoruz.

sıfır ve yenilenmiş ikinci el ekipman temini için görüşmeye hazırız

Radyoterapi Bölümü Çevresel Ekipman Temini

Yüksek kalite sayesinde birçok farklı alanda kullanım imkanı sağlayan radyoterapi ekipmanları ile çevresel ekipman temini, cihazlarının üstün performansı ile dikkat çekmektedir. Hasta için özel bir tasarım ile sunulan bu cihazlar, iç mekanizmasına bağlı olarak oldukça yüksek bir dayanıklılık ve işlev ortaya koymaktadır.

Radyoterapi ekipmanları;

 • Hasta sabitleme sistemleri

 • Gafchromic film

 • Velocity konturlama yazılımı

 • Blok kesici

 • Simülatör sistemleri

Üst düzey işlevi açısından geniş bir kitleye hizmet oluşturan cihazlar, markaları tarafından özel teknik sistemler eşliğinde piyasaya sunulmaktadır. Radyoterapi merkezleri, hastaneler ve uyumlu olan pek çok farklı alanda kullanımı ile üstün potansiyel sunmaktadır. Birçok farklı ekipmanı ile kalite, kontrol ve diğer temin malzemeleri cihaz kullanımında kolaylıkla oluşturmakta aynı zamanda görüntüleme teknolojilerinde de faydalanarak üst düzey verim sağlamaktadır.

Radyoterapi ekipman markaları;

 • Mim software

 • PTV

 • Civco

 • Lap laser

 • Ashland-isp

 • Huestis

 • Berthold

 • Best therathoics

 Radyoterapi Bölümü Çevresel Ekipman Modelleri

Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte özel formu gözler önüne serilen çevresel ekipmanlar, cihazlar üzerinde üstün bir etki oluşturmaktadır. Radyoterapi bölümü çevresel ekipman temini, kalitesi açısından bu tasarımlar, yüksek kinetik enerji sunarak alan içindeki döngüyü artırmaktadır. Bu sayede hem hasta güvenliği sağlanmakta hem de tedavi sürecinde kolaylık oluşturulmaktadır. Radyoterapi çevresel ekipman modelleri, özellikleri, detayları ve tarımlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Birçok farklı marka eşliğinde yansıtılan cihazlar, elektron enerjisi ile x ışınlarını dengeli bir şekilde dağıtarak tedavinin verimini artırmaktadır. Radyoterapi bölümü çevresel ekipman modelleri, pek çok faktör ortaya koyarak işlev sağlamaktadır. Cihazlar özel içeriği ile etkin performans ortaya koyarak uygulama imkanı sunmakta bununla birlikte birbirinden farklı özellikler sergilenmektedir.

Ekipman modelleri;

 • Radyoterapi uygulaması

 • Görüntüleme yazılımı

 • Tedavi planlama

 • Hızlandırıcı

 • BT taramaları

Radyoterapi Bölümü Çevresel Ekipman Temini Çeşitleri

Radyoterapi bölümü çevresel ekipman temini ile cihazlar üzerinde yüksek kalite sunulurken bununla birlikte birçok farklı hastalığın tedavisine yardımcı olmaktadır. Radyoterapi bölümü çevresel ekipman temini hizmeti ile cihazları, üstün bir tedavi yöntemi olarak hastanelerin onkoloji bölümlerinde sürekli bir işlevsellik göstermektedir. Kullanım alanları ile hasta üzerinde uygulamaya alınırken bununla birlikte işlevsel ve koruyucu bir özellik ortaya koymaktadır. Radyasyon x ışınları, hastaya verildiği esnada hasar olan noktayı taramalar ile bularak direkt o bölgeye ulaşım sağlamaktadır. Çevresel ekipmanlar sayesinde yüksek güvenlik ve verim oluşturmaktadır. Radyoterapi çevresel ekipman temini, kaliteli tasarımları ile birçok farklı detayı sunmaktadır. Aynı zamanda materyal yapısı ve özellikleri ile kullanıcılarına farklı alanlarda hizmet oluşturmaktadır. Radyoterapi bölümü çevresel ekipman temini çeşitleri, birbirinden farklı özellikleri ve performansına bağlı olarak kullanıcılarının tedavisinde kullanım sağlamaktadır.

Radyoterapi Bölümü Çevresel Ekipman Temini Seçimi

Formu ile radyoaktif ışınları, özel bir içerik barındırmaktadır. Hasta üzerinde sağlanan etkisi ile vücut üzerindeki zararın en aza indirilmesi öngörülmektedir. Radyasyonun insan cildine etkisi oldukça farklı hastalıklara sebebiyet vermekte bununla birlikte Radyoterapi bölümü çevresel ekipman önemi dikkat çekmekte aynı zamanda ekipmanlar eşliğinde bu x ışınlarını zararlı tarafları en aza indirgenmektedir. Kullanılan cihazın özel tasarımı ve materyalleri sayesinde hastalığa bağlı olarak farklı tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Radyoterapi bölümü çevresel ekipman temini seçimi, modern tasarımı ile potansiyelini yansıtan cihazlar radyoterapi merkezleri ve hastanelerde birçok yardımcı işlev ile büyük oranda katkı sağlamaktadır. Uzman ya da hasta açısından güvenlik oluşturan çevresel ekipman temini, yüksek verim kolay ve pratik uygulamalar yansıtmaktadır. Uyarılması gereken nokta cilde zarar vermeden işlem yapılmakta bunun yanı sıra radyasyon ışınları ile hastanın tanısı konulması açısından da kolaylık sağlamaktadır.

bottom of page