top of page
radyoloji cihazı.jpg

Radyoloji Cihazları Periyodik Bakım Onarım

radyoloji cihaz bakım hhc medikal_edited.jpg

        PERYODİK BAKIM ONARIM

İster tek seferlik bir hizmet etkinliği ile talep eder uzun vadeli bir hizmet sözleşmesinin güvenilirliği ile olsun, kaliteden taviz vermeden iş hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak ekonomik bakım ve tamir hizmeti sunuyor. 

Uzman mühendislerimiz, karşılaşabileceğiniz her türlü problemi gidermek ve halletmek için 7 gün 24 saat hizmetinizde.

 Hızlı ve deneyimli yardımcı mühendislerimizle, MR sisteminizin emek harcama süresini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarıyoruz. Uzman mühendislerimize haftanın her günü, devamlı ulaşılabilirsiniz.

7/24 yardımcı Gerçek zamanlı çevrimiçi yardımcı Telefon desteği 36-72 saat arasında yerinde servis hizmeti Önleyici bakım elektronik ve yedek parçalar, tamir ve hizmetler Servis Bakım Anlaşmaları İhtiyaçlarınıza müsait muhtelif servis antlaşmaları sunuyoruz.

Hizmette kaliteden hiç taviz vermeden, en ekonomik ve optimum çözümlerimizle sizlere katma kıymet sağlamayı her vakit prensip ediniyoruz. Geniş ve bolca seçenekli servis planlarımızdan yararlanın CT ve MR cihazlarınızın yanı sıra MR sisteminizdeki soğutma üniteleri arasında de bakım hizmeti sunuyoruz.

 

 

   Her şeyi ihtiyaçlarınıza müsait doğru hizmet sözleşmesini bulmanızı sağlamak için tam bakım sözleşmelerinden, vakit ve araç-gereç sözleşmelerine kadar tüm ihtiyacınız olan şeyleri planlı bir biçimde karşılayacak biçimde tasarladık.

    Her iki kontrat türü de yılda 365 gün 7 gün 24 saat teknik destek sunar ve şunları içerir:

Aylık Ödeme Esasına Dayalı Bakım Anlaşması Genel Özellikleri Aylık ücret bütün parçaları ve mühendislik hizmetlerini kapsar

Yerinde mühendislik hizmeti 7/24 kapsam Operasyonlarınızda aksamayı önlemek için emek harcama saatleri haricinde yardımcı Malzeme, Mühendislik Hizmeti ve Saat Esasına Dayalı Bakım Anlaşması Genel Özellikleri Saat başı yardımcı ücreti Büyük parça envanteri desteği

Yerinde mühendislik desteği 24/7 kapsam Operasyonlarınızda aksamayı önlemek için emek harcama saatleri haricinde yardımcı Bakım-Onarım anlaşmaları ile müşterilerine sağlamış olduğu başlıca kazanımlar; Yüksek çalışırlılık oranı Öncelikli servis hizmetleri Hızlı saha organizasyonu Telefon desteği Uzaktan cihazlara erişim Detaylı servis tutanağı ve test listesi (checklist) Arzu edildiğinde, ihtiyaca bakılırsa tek sefer aygıt periyodik bakımı ve servis tamir hizmetleri de verebilmektedir.

bottom of page