top of page
Toplantı Masası

Lineer Akseleratör
Satın Alma

sizin için çalışma ömrünü tamamlamış olan lineer akseleratör cihazınızı sizden satın alabilir sizin adınıza yeniden pazarlaya bilir kurtulmanıza yardımcı olabiliriz.

43253gtb_edited.png

HHC MEDİKAL MÜHENDİSLİK gelişmekte olan radyoterapi cihaz pazarında, gelir seviyesi alt düzey  ve düşük nüfuslu veya düşük geri ödeme oranlarına sahip ülkelerde radyasyon onkolojisi ve tanısal görüntüleme merkezlerine elimizden geldiği karı ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kullanılmış ekipmanınızı hhc medikal mühendisliğe  satarak,  daha zorlu ortamlarda sağlık hizmetlerinden faydalanmaya çalışanların kalitesini ve cihaz adedini artırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

 

Linac cihazınızı bize sattığınızda

Cihaz kaldırma işinden muaf oluyorsunuz

İmha tesisleri ile ilgli işlemlerle uğraşmıyorsunuz

Mevcut cihaza bir şans daha vermiş oluyorsunuz

Sizin cihazınızla farklı yerlerde olan hastalara umud veriyor ve tedavi olma şansı veriyorsunuz.

Cihaznıla ilgili kesin adil bir değerlendirme yapıyoruz

Sizin için ömrünü tamamlamış cihaz başınızı ağırtmasın

Uzman kadromuz ve profesyonellik ilkesi içersinde söküm tahlie yeniden kurulum bütün bu aşamaları biz takip ediyor ve sizin yükünüzü üzerinizden alıyoruz

.

Bir çok çevresel faktör olayını engelliyoruz

Kullanılmış ekipmanınızı satmak, çevreyi gereksiz atıklardan korumaya yardımcı olur ve linak cihazınızı geri dönüştürülmesini ve yeniden kullanılmasını sağlayarak kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Tıbbi Ekipman alım  Süreci Nasıl Çalışır?

1. Değerleme

Adil piyasa değerini belirlemek için kullanılmış tıbbi ekipmanınızın ve pazarın kapsamlı bir analizini yapıyoruz.

2. Teklif

Ekipmanınızı satın almak ve sökmek için size adil, rekabetçi bir teklif ve sunduğumuz hizmetlerin ayrıntılı bir açıklamasını sunuyoruz.

3. Muayene

Ekipmanın bir incelemesini yapıyoruz sonrasında size bir ön ödeme ve sözleşme gönderiyoruz

4. cihazın  Kaldırılması

Son ödemeyi yaptıktan sonra, tesisinizin planlayıcısı ile birlikte çalışarak ekipmanın kurulumunu ve sökülmesini tesisinizde minimum kesinti aksaklık olmadan  planlayarak ve programlayaraksizin  için çalışıyoruz.

bottom of page