top of page
Ara
  • hanefi çelik

Kurşun Zırhlama


Kurşun zırhlama işlemi radyoloji odalarının tüm ebatları ölçülerek ve kaliteli dolgu maddeleri kullanılarak uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kurşun kapı ve kurşun cam da temin ederek radyoloji odalarınızdan radyasyon yayımını 0’a indiriyoruz. Ayrıca kullandığımız aletler yardımıyla, kurşun kaplama işlemi sonrasındaki radyasyon seviyelerini ölçüyor, sızıntı olmadığını kontrol ediyoruz. Bu sayede maksimum güvenlikli çalışma alanı elde edebileceksiniz. Malatya’da urşun zırhlama yapan firmalar arasında en iyi kalitede hizmet sunan bir firma olan HHC Medikal Kurşun zırhlama .Mühendislik ile siz de radyoloji odalarınız için kurşun kaplama hizmetinden yararlanın. Üstün kalitede bir hizmet alacağınızdan ve işin sonunda memnuniyetle ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz. Sağlığınızı koruyun ve hizmetimizden yararlanarak radyasyondan uzaklaşın.Nükleer, medikal ve Sanayi alanında yüzlerce kurşun zırhlama projesi yapmış olan hhc medikal mühendislik firması, 12 senelik iş deneyimine sahip olduklarını belirtti. Bünyesinde 10 çeşit hizmet bulunan işletmenin türkiye ve dünya genelinde yapmış oldugu bir cok proje mevcuttur . Ürünlerinin küresel piyasa markalaştığını belirten firma, Alanında dünyanın en uzman ve en büyük kuruluşu olmak için kendi tasarımı ürünlerini patentleyerek, AR-GE mühendislerinin devamlı yeni projelere imza attıklarını belirtti.

Hhc kurşun zırhlama

Kendi geliştirdikleri yöntemler ile kurşun kaplama işlemini herhangi bir vida vb. Montaj elemanı kullanmadan, ar-ge mühendislerinin geliştirmiş olduğu kimyasal bir madde ile soğuk su basınçlı hava sistemi sayesinde kalibre ederek montaj yaptıklarını belirtti. Dünyada bir ilk olan uygulama hem kurşun levhaların ilerleyen vakitler tekrar kullanabilir özelliğini korurken, hem hızlı bir kurulum sağlamaktadır.


neden hhc medikal kurşun kaplama


hhc medikal kurşun zırhlama hizmet sunan ve % 100 yerli üretim yapan bir firmadır. Ülkemizde üretim yapan firma ülkemizle beraber 42 farklı ülkeye hizmet sunmaktadır. Bugün üretim teknolojisi olarak en yeni teknolojiler ve en geçerli üretim stratejileri ile beraber çalışan firma her çeşit ihtiyacı en kaliteli biçimde karşılamayı amaçlamaktadır.


Kurşun zırhlama işlemini emin ve işinde profesyonel ekip ve firmlar ile çalışmanızı tavsiye deriz

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page