top of page
Ara
  • hanefi çelik

İzmir Kurşun Zırhlama ve Kaplama Servisi

Gelişmiş tıp merkezlerinin hepsinde artık birden fazla radyoloji cihazı ve radyasyon yayan araç gereç bulunuyor. Radyasyon, vücudumuza oldukça zararlı ve uzun süreli maruz kalımlarda ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir çevresel kirliliktir. Ayrıca sadece insanlara değil çevrede yer alan doğal yaşama da büyük zararlar vermektedir. Elbette ki radyoloji cihazları tıp için büyük gerekliliğe sahiptir fakat yaydığı zararlı ışınlardan korunmanın da yolları bulunuyor.

Kurşun zırhlama denilen işlem sayesinde artık röntgen ve tomografi gibi yüksek radyasyon yayan cihazların bulunduğu odaların çevresi zarar görmeyecek. Sizler de en kaliteli kurşun kaplama hizmetini almak istiyorsanız HHC Medikal Mühendislik tek adresiniz olacak. İzmir’in tüm bölgelerine ve ilçelerine üstün kalitede kurşun zırhlama hizmeti sunuyoruz. Sizler de çevreye değer veren, bilinçli, hastalarını koruyan ve sağlıklı çalışma ortamı yaratmak isteyen bir yöneticiyseniz, merkezinize kesinlikle kaliteli bir kurşun zırhlama yaptırmalısınız. HHC Medikal Mühendislik edindiği tecrübeler sayesinde, en kaliteli ve en güvenilir kurşun kaplama hizmetini sizlere sunuyor.

Neden HHC Medikal Mühendislik?

HHC Medikal Mühendislik İzmir’in en kaliteli kurşun kaplama hizmetini sizlere sunuyor. Şirketimiz uzun yıllardan beri yaptığı bu işte hiçbir hata payına yer vermiyor ve kurşun zırhlama işleminin her aşamasını profesyonel aletler yardımıyla kontrol ediyor. Tüm zeminlere yaptığımız kurşun kaplama ve kurşun dolgular sayesinde etrafa X ışınları gibi zararlı ışınların yayılması engelleniyor. Kurşun kapı ve kurşun cam tasarımları sayesinde de giriş çıkışların kontrolü sağlanmış oluyor. Ayrıca firmamız yüksek radyasyon yayan cihazların etrafına güçlendirilmiş kurşun tuğlalar yardımıyla ekstra izolasyon uygulayarak güvenli bir çalışma alanı vadediyor.

HHC Medikal Mühendislik, kurşun zırhlama alanında müşterilerini memnun etmek ve onların sağlıklarını korumak adına üstün hizmet gösteriyor ve ellerinden geleni yapıyor. Bizler bu işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için attığımız her adımı temkinli bir şekilde atarak İzmir’de yer alan tüm radyoloji cihazı servislerinin güvenli bir yer haline gelmesine ön ayak oluyoruz. Sizler de kalitesinden şüphe etmeyeceğiniz, güvenli, hesaplı ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page